İÇİMDE KANAYAN YARADIR YOZGATSPOR…

Yitik sevdamın ismidir Yozgatspor. Şanlı Yozgatspor efsanesi gün geçtikçe sevmediğimiz istemediğimiz sıralarda yer alıyor.
4 yıl boyunca bütün şehir kenetlenip bir üst lige çıkması için elinden gelen ne varsa yaptılar. Ama Şimdi ki durum içler acısı. Bulunmuş olduğumuz ligin alt sıralarında olması bir Yozgatspor taraftarı olarak derinden üzmektedir beni ve benim gibi düşünen binleri. Yozgatspor’un şu an ki durumdan memnun olan hiç kimse yoktur.
Tüm Yozgat başarısı için elinden gelen ne varsa yapmak istemektedir. Kulüp başkanımız Kazım Arslan’ın küs olan dargın olan taraftar grupları ile bir araya gelerek Yozgatspor sevdası adı altında sadece Yozgatspor konuşulacağı büyük bir toplantı yapılarak herkesin görüşü fikri dinlenilmesi Yozgatspor’un faydasına olacaktır diye düşünüyorum.
Taraftar arkadaşlarımız birçoğunun ortak fikri mevcut teknik heyetin gitmesi fikrinde. Neden yeni bir hoca gelmesin. Yeni birkaç futbolcu alınsa takıma fayda sağlamaz mı. Acaba neden hoca konusunda ısrar ediyor kulüp başkanımız. Eğer maddi anlamda eksikliğimiz var ise o eksikliği taraftar yönetim şehir bütünleşir kapatılır. Gerekirse Yozgatlı siyasilerimizin yanında gidilir derdimiz anlatılır. Ama taraftarı kimse kulak arkası yapmaması lazım şunu herkes bilmeli taraftar önemlidir.
Kazım başkanın taraftar ile bir çay bahçesi bile olur tarafız halka açık bir mekânda Yozgatspor’un konuşulacağı mini bir ufak toplantı neden olmasın.
Konuşulması gereken neyse konuşulsun çözüm aransın kötü gidişata dur denilsin. Fikir dinlemek önemlidir. Yozgatspor’un üst sıralara çıkması tüm şehri özellikle futbolseverleri sevindirecektir. Ama şapkayı öne alıp düşünmek erdemliğin en üst makamıdır. Küs ve dargınlık kimseye fayda getirmez. Birlikten kuvvet doğar. Tüm Yozgatspor taraftarını gönülden selamlıyor. İkinci yarıda Yozgat’ın öz takımı Yozgatspor’a başarılar diliyorum. YOZGATSPOR SEN BABAMDAN KALAN YADİGAR DEĞİL EVLADIMA OLAN BORCUMSUN…

HOŞGELDİN 2020
GÜLE GÜLE 2019
Yeni yıl tüm insanlara huzur sağlık getirsin. Keşke dediğiniz tüm güzellikler sizin olsun. Yeni yıl GÜNAYDIN YOZGAT gazetesine çalışanlarına esenlikler getirsin.
2019 yılı şahsım olarak hiç iyi gelmedi diyebilirim, beklentilerimizi geçtik beklenmedik birçok olay ile karşı karşıya kaldık. 2019’un bize getirdikleri yeni insanlar tanıdık gönül defterimize eklediklerimiz oldu, çok şükür çıkardıklarımız yok. Sağlık konusunda bizi sarstı diyebilirim. Onun içindir ki 2020 yılından fazla bir beklentim yoktur.
Canım ülkemin insanlarına sağlık sıhhatli günler dilerim. GÜNAYDIN YOZGAT gazetesinin değerli okuyucuları saygı ve sevgi ile selamlıyorum…