Bakan Soylu’ya talepleri iletti

Milletvekili Başer, İçişleri Bakanı Soylu ile görüştü

Bakan Soylu’ya talepleri iletti AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti.
Başer, Bakan Soylu ile yaptığı görüşmede Sorgun’da yapılması planlanan hükümet konağı ile Boğazlıyan Hükümet Konağının tadilat ve Boğazlıyan yeni emniyet müdürlüğü binasının yapılması gündeme getirdi.
Bakan Soylu taleplerin yerine getirilmesi için çalışmaları başlatacaklarını ve ilgili yerlere talimatlarını vereceğini belirterek mümkün olan en kısa zamanda talepleri yerine getireceklerini ifade etti.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşme sonrası açıklamada bulunan Milletvekili Başer, “İçişleri Bakanımızın Sayın Süleyman Soylu’ya Yozgat’ımıza gösterdiği ilgi ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
Başer, il merkezi ve ilçelerin eksikliklerini gidermek için var güçleriyle çalıştıklarını vurgulayarak Sorgun’a yeni Hükümet Konağının yapılması, Boğazlıyan Hükümet Konağının tadilatı ile Boğazlıyan yeni emniyet müdürlüğünün yapılması için çalıştıklarını, bu projeleri en kısa zamanda Sorgun ve Boğazlıyan’a kazandıracaklarını belirtti. 4 Mart 2020 Çarşamba
Paylaş :