Masterler gözünü finale dikti

Masterler gözünü finale dikti Kurulduğu günden bu yana Orta Anadolu Masterler Ligi’nde mücadele eden Yozgatspor Masterler büyük bir başarı elde ederek 2019-2020 sezonunda da dörtlü finallere kalmayı başardı. Grubunda yaptığı 10 müsabakadan sadece 1 yenilgi ile ayrılan Masterler takımı grubunu ikinci olarak tamamladı.
Yozgatspor Derneği Başkanı Feridun Karakoç, Kurulduğundan bu yana emekler sarf ederek bu günlere gelen, kulübün bu başarısının Yozgat kamuoyuna bir armağan olduğunu belirterek, bu zorlu yolculukta yanımızda olan tüm destekçilerimize sonsuz teşekkürlerini iletti.
Karakoç, “Kuruluş amacımız sadece futbol oynayıp saha da iyi sonuçlar almak değil, bizler biliyoruz ki gittiğimiz her yerde Yozgat’ı temsil ediyoruz. Bu nedenle sonuç ne olursa olsun kabul edip, Yozgat adını en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyoruz. Bu şu ana kadar böyle oldu. İnşallah bundan sonrada böyle olacak” dedi.
Karakoç ayrıca bu zorlu yolda maddi manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlara, fedakarlıklar göstererek takımın bu başarıları elde etmesine katkıda sporcu arkadaşlarına ve kamuoyunda sesimiz olan bütün basın mensuplarına teşekkürlerini sundu.
Karakoç, Mart ayı sonunda yapılacak olan dörtlü finallerde Yozgat’ı ve Yozgatlıyı en iyi şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdi. 26 Şubat 2020 Çarşamba
Paylaş :