Temposu hiç düşmüyor

Milletvekili Başer, hafta sonlarını Yozgat’ta geçirerek her kesimi kucaklıyor

Temposu hiç düşmüyor AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Ankara Yozgat arasındaki mesafeleri bitirdi. Hafta sonlarını Yozgat’ta geçiren Milletvekili Başer, çalmadık kapı bırakmıyor.
Milletvekili Başer, belediye başkanlarından muhtarlara, sivil toplum kuruluşu temsilcilerinden vatandaşlara varıncaya kadar herkesi ziyaret ederek, taleplerini dinliyor.
AKDAĞMAĞMADENİNE
ÇIKARMA YAPTI
Meclis çalışmalarından fırsat bulduğu her anında Yozgat’a gelen AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Akdağmadeni ilçesini ziyaret etti.
İlçe teşkilatında İlçe Başkanı Adem Darımla, ilçe yönetimi ve partililerle bir araya gelen Milletvekili Başer, Türkiye’yi kalkındırmak ve muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çalışıyoruz. “Yakın ışıkları artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek çıktığımız milletimize hizmet davamızda 18 yılda büyük işler başardık. Türkiye’yi ve Yozgat’ı her alanda geliştirdik. Akdağmadeni’de bu gelişimden payını aldı. Kutlu seferimizde duaları ve destekleriyle her zaman yanımızda olan kadirşinas milletimize ve gece gündüz demeden davamızın sancaktarlığımızı yapan parti teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Yapılan yatırım ve hizmetlerin topluma çok iyi anlatılması gerektiğini vurgulayan Başer, Millete hizmet davamızda kutlu seferimizi engellemeye çalışan ve Türkiye düşmanı odaklarla işbirliği içinde olan şer odaklarına fırsat vermeyeceklerini ve millete ilk günkü aşk ve dava şuuruyla hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.
Beşer, Parti teşkilatıyla yaptığı toplantı sonrası Akdağmadeni Belediye Başkanı Nezih Yalçın’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Yalçın’dan çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı. Çalışmalarında başarılar diledi.
Milletvekili Başer, Esnaf Odası, Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve kefalet Kooperatifi ile Şoförler ve Nakliyeciler Odalarını ziyaret ederek, oda başkanlarından çalışmaları hakkında bilgi aldı.
STK ziyaretleri sonrası açıklamada bulunan Başer, STK’larla istişareyi önemsedikleri vurgulayarak her ortam ve fırsatta STK’larla bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. STK’ların kanaatleri ve sıkıntılarının telafisi noktasında her adımı atmaya gayret ediyoruz” dedi. 3 Şubat 2020 Pazartesi
Paylaş :