Bağlarını koparmıyor

Milletvekili Başer, kar kış demeden ilçe ziyaretleri yaptı.

Bağlarını koparmıyor Her fırsatta meclisten arta kalan zamanlarını memleketi Yozgat’ta geçiren Ak Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, Kış şartlarının kendini yoğun şekilde hissettirdiği şu günlerde Yozgat ve ilçelerde ziyaretlerini südürüyor.
SEÇMENLE BAĞINI KOPARMIYOR
Parlamento çalışmalarından fırsat buldukça soluğu Yozgat’ta alan Milletvekili Başer, il merkeziyle birlikte ilçeleri adım adım dolaşıyor. Vatandaşlarla ve STK temsilcileri ile bir araya gelerek sorun ve isteklerini yerinde dinliyor. Ziyaretlerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Başer, kendisine gösterilen ilginin çalışma azmini daha da artırdığını belirtiyor.
DUR DURAK BİLMİYOR
Çarşamba günü yine Yozgat’a gelen Başer, Yozgat’a merkezde faaliyet gösteren sürücü kursları sahipleriyle toplantı yaptı. Sürücü Kurslarının taleplerini ilk ağızdan dinleyen Başer, Kurs sahip ve yöneticilerinin taleplerini tek tek not alarak çözüm yolları için girişimde bulundu. Aynı gün Şefaatli ilçesini ziyaret eden Milletvekili Başer, burada da partisinin ilçe yönetimiyle toplantı yaptı. Kaymakamlık ziyaretinin ardından hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret eden Başer, geçmiş olsun dileğinde bulunarak hasta ve yakınlarının sorun ve isteklerini dinledi. Başer, Yozgat dönüşünde ise taziye ziyaretleri yaptı.
Perşembe günü Sorgun Kaymakamı ve Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürüne hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan Başer, Sorgun Devlet Hastanesini ziyareti akabinde Aydıncık İlçesinde de bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.
Başer, Aydıncık’ta Partisi ile Teşkilat toplantısı yaptı., Belediye Başkanlığında Belediye Başkanı Ahmet Koçak’tan projeleri hakkında bilgi alan Başer, Kaymakamlık ziyaretin ardından STK’ları ziyaret etti. Aydıncık’tan sonra Baydiğin Beldesine geçen Başer, Belediye Başkanı Osman Uslu’dan çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldı.
Başer, ilçe ziyaretleri programını aynı bölgede olan AK Partili Çorum Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu’ya da hayırlı olsun ziyareti yaparak sonlandırdı. 24 Ocak 2020 Cuma
Paylaş :