Projeleri anlattı

Belediye Başkanı Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel ve ulusal gazete ile ajans çalışanları ile bir araya geldi.

Projeleri anlattı Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilimizde görev yapan yerel ve ulusal gazete temsilcileri ile öğle yemeği programında buluştu.
Samimi ortamda gerçekleşen etkinlikte Yozgat’ın sorunları ve ilimizde gerçekleşecek çalışmalar hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Başkan Köse, günün anısına bayan gazetecilerle birlikte desti kırdı.
Başkan Köse, "Toplumsal değerlere saygılı, kişi hak ve özgürlüklerine bağlı, zaman gözetmeksizin çalışan siz basın mensuplarımızın emeği üzerimizde çok büyük. Basınımız, kamuoyunun gözü, kulağı ve vicdani kanaati olma gibi önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir. Bir süreç sonunda elde edilen bilginin habere dönüştürülmesi ve kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş̧ tarafsız, özgür ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal gelişmenin sağlanmasında önemli bir rolü vardır. Kendi fikirlerini savunan, halkın iradesine saygı duyan gazetecilerimizin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi.
Köse, 2020 yılında ilimizde gerçekleşecek olan İçme Suyu Altyapı Projesi, Çapanoğlu Büyük Cami Çevre Düzenleme Projesi ve Güneş Enerji Sistemi projelerinin detaylarını anlatarak gazetecilere bilgiler verdi.
Programın ardından gazetecilerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı. 11 Ocak 2020 Cumartesi
Paylaş :