Yozgat basını faydalar sağlıyor

MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Yozgat basını faydalar sağlıyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, basın mensuplarının kar, kış, soğuk, sıcak, gece, gündüz demeden, zor şartlar altında fedakârca görev yaptıklarını belirterek, Yozgat basınının güzel işlere imza attığını söyledi.
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Milletvekili Sedef, Büyük Türk Milletinin ortak sesi olmanızla birlikte, Yozgat kamuoyunun vicdanını temsil eden tüm basın mensuplarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladığını aktardı.
Milletvekili Sedef, “Basınımız, her dönemde düşünce ve haber alma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur.
Haberleri doğru ve tarafsız bir şekilde ortaya koyan basınımızın, toplumun bilgilenmesinde, bilinçlenmesinde, toplumsal barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesinde önemli payı bulunmaktadır.
Ülkemizin ve Yozgat’ımızın sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle yardımcı olan, yapmış oldukları haber, yorum ve görüşleri; bizlere de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır.
Kar, kış, soğuk, sıcak, gece, gündüz demeden, zor şartlar altında fedakârca görev yapan değerli basın mensuplarının, bizlerin de yapmış olduğu çalışmalarımızın hemşerilerimizle paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahiplenmesinde önemli katkıları olmaktadır. Bu anlamıyla da çok önemli işlere imza atmaktasınız.
Bu duygu ve düşüncelerle; bu işe emek ve gönül veren tüm basın mensuplarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu uzun bir meslek yaşamı diliyor, ebediyete intikal eden değerli gazetecilerimizi rahmetle anıyor, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum” dedi. 9 Ocak 2020 Perşembe
Paylaş :