Öğrencilere bir ödül de sendikadan

Eğitim Bir-Sen Yozgat Şubesi, 17. Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali’nde 3 Kategoride 3 Madalya getiren okul öğrencilerini ödüllendirdi.

Öğrencilere bir ödül de sendikadan Zübeyde Hanım Kız Meskek Lisesi Yiyecek İçecek Alanı öğrencileri, Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali kapsamında restoran tatlı tabağı, restoran balık tabağı ve modern Türk mutfağı kategorilerinde Yozgat’ı temsil etti.
Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Memur-Sen İl Temsilcisi Kenan Şerefli Dünya Aşçılar Birliği (WACS) ve Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu (TAŞFED) işbirliği ile düzenlen ve Türkiye’nin en büyük gastronomi yarışmasında tüm kategorilerde derece yapan Zübeyde Hanım Kız Meskek Lisesi Yiyecek İçecek Alanı öğrencilerini tebrik ederek ödül verdi.
Kenan Şerefli, Yozgat'ı en iyi şekilde temsil eden Zübeyde Hanım Kız Meskek Lisesi Yiyecek içecek alan Şefi Doğan Kelam ve öğrencileri tebrik ederek bu başarının gerek ilimizin tanıtımı gerekse il Eğitimimiz açısından önemli ve gurur verici olduğunu söyledi.
Şerefli, öğrencilerden yeni başarılar beklediklerini belirterek, hediyelerini taktim etti. 7 Ocak 2020 Salı
Paylaş :