Belediyeye hibe araç

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyeye 2 adet çöp toplama aracı ve 1 adet yol süpürme aracı hibe edildi.

Belediyeye hibe araç Çevre ve Şehir Bakanlığı’nca Yozgat Belediyesi’ne 2 milyon 100 bin lira tutarındaki çöp toplama ve yol süpürme araçları hibe edildi.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin girişimleri sonucunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediyeye 2 adet çöp toplama aracı ve 1 adet yol süpürme aracı hibe edildi.
Hibe araçlar, Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün filosuna katıldı.
“YOZGAT’IMIZIN MENFAATİ
İÇİN GİRİŞİMLERİMİZ
SÜRÜYOR”
Hibe araçlarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Celal Köse, “Yozgat’ımızın menfaatine olacak her alanda çalışmalarımızı ve girişimlerimizi sürdürüyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla yaptığımız girişimler sonucunda 2 adet 13+ 1 buçuk metreküp kapasiteli hidrolik sıkıştırmalı çöp toplama aracı ve 1 adet yol süpürme aracını hibe olarak Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün filosuna kattık. Kış mevsiminin çetin yaşandığı ilimizde, araçlarımızı temizlik hizmetlerinde kullanacağız. Araçlarımızın yaklaşık değeri 2 milyon 100 bin lira. Güçlü hükümet desteğini her zaman yanımızda hissettik. Araçların belediyemize tahsisinde bize büyük kolaylık sağlayan Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Daha temiz bir Yozgat için araçlarımızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 25 Kasım 2019 Pazartesi
Paylaş :