Memur-Sen'den ziyaret turu

Memur-Sen'den ziyaret turu Memur Sendikaları Konfederasyonu Yozgat il temsilcisi Kenan Şerefli, kamu kurumlarını ziyaret kapsamında İl Sivil Toplumla ilişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu’yu ziyaret etti.
Beraberinde Büro Memur Sen yöneticilerinden Abidin Eraslan’la birlikte İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu’yu ziyaret eden Memur Sen Konfederasyonu İl temsilcisi Kenan Şerefli, tanışma kaynaşma ve sosyal içerik arz eden bu ziyaretlerin devam edeceğini söyledi. Ziyarette Sivil toplum kuruluşlarının önemi, rolü ve toplumsal faydaları konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.
Yozgat il sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “ Bilindiği üzere sendikal iş ve işlemler de Müdürlüğümüzce yürütülmektedir. Bu bağlamda ilimizde, 1 Sendika Konfederasyonu, 5 Sendika ve 12 sendika şubesi kurulu ve faaliyet göstermektedir. Ayrıca, Konfederasyon temsilcilikleri ve sendika temsilcilikleri de mevcuttur.” diyerek, bu tür ziyaretlerin sosyal ve kurumsal açıdan önemine değinerek nezaketlerinden dolayı teşekkür etti. 2 Ekim 2019 Çarşamba
Paylaş :