Diyetisyen bürosu açıldı

Diyetisyen bürosu açıldı Diyetisyen Beyzanur Şimşek, hizmet vereceği bürosunu açtı.
Diyetisyen Beyzanur Şimşek’in bürosunun açılışı dolayısıyla tören düzenlendi. Müftü Yardımcısı Süleyman Eroğlu’nun dualarıyla açılışı yapılan diyetisyen bürosu Lise Caddesi Lise Apartmanı’nda hizmet verecek.
Açılışa Şimşek’in çok sayıda yakını ve vatandaşlar katıldı. Beyzanur Şimşek, Fazla kilolarla mücadelenin yanı sıra diyet yapılmasını gerektiren rahatsızlıklar konusunda hizmet vereceğini söyledi.
Şimşek “Eğitimimin ardından Yozgat’ta diyetisyen bürosunu açtım. Yozgat’ta hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Bugüne kadar edindiğim birikimi, bundan sonra vatandaşlar için değerlendireceğim” dedi.
Şimşek, yoğun tempoda çalışan ve az uyuyan siyasilere beslenme önerilerinde bulundu.
Şimşek, “Sürekli hareket ve seyahat halinde beslenmek zordur. Kan şekeri gibi bir takım kan değerleri düşer. Bunun için aracınızda ceviz, badem ve benzeri çerezler bulundurup, atıştırın. Seyahat halinde de duraklama yaptığınız kısa molalarda ayran veya süt için ki kan şekeriniz dengelensin. Bu şekilde yemeklerde de dikkat ederek dengeli beslenmeliler” ifadelerini kullandı. 30 Eylül 2019 Pazartesi
Paylaş :