Heyecana ortak oldular

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla okulları ziyaret etti.

Heyecana ortak oldular Eğitim Bir-Sen, 2019-2020 eğitim ve öğretim döneminin başlaması dolayısıyla okulları ziyaret ederek, çikolata ikramında bulundu.
Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla okulları ziyaret etti. Yeni dönemin başlaması nedeniyle öğretmen ve öğrencilerin heyecanına ortak olan Eğitim Bir-Sen yöneticileri çikolata ikramı yaptı.
Geleneksel hale getirilen ziyaretlerde okul idareci, öğretmenler ve eğitim çalışanlarına yeni dönemde başarı temennisinde bulunuldu.
Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi dolayısıyla merkez ve ilçelerdeki 550 eğitim kurumunu ziyaret ettiklerini söyledi. Şerefli, geleneksel hale getirdikleri ziyaretler kapsamında merkezde şube yönetimi, ilçe ve beldelerde de temsilcilerin okullarda idareci, öğretmen ve çalışanlarla bir araya geldiklerini aktardı.
Şerefli, her zaman eğitim çalışanlarının yanında bulunduklarını ifade etti.
Şerefli, “Bir eğitim öğretim yılına daha başladık. İlimize, ülkemize, öğrencilerimize, eğitim çalışanlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Öğrencilerimize diyorum ki bütün güzellikler ve gülücükler sizinle olsun. Eğitim-öğretim yılınız hayırlı olsun” dedi. 10 Eylül 2019 Salı
Paylaş :