Şerefli’ye plaket

Eğitim Bir-Sen’in Yozgat’ta büyümesinde önemli katkıları bulunan Şube Başkanı Kenan Şerefli, Ankara’da ödüllendirildi.

Şerefli’ye plaket Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, yaptığı başarılı çalışmalar nedeniyle plaketle ödüllendirildi.
Eğitim Bir-Sen’in Yozgat’ta büyümesinde önemli katkıları bulunan Şube Başkanı Kenan Şerefli, Ankara’da ödüllendirildi.
Eğitim Bir-Sen Genel Merkezi’nin Ankara’da gerçekleştirdiği Türkiye Buluşması ve Başkanlar Toplantısında başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken şube başkanlarını ödüllendirdi.
Yozgat’ta sendikal faaliyetlerin yanı sıra gündeme ilişkin çalışmalara da imza atan Kenan Şerefli, onurlandırıldı. Şerefli, “ Sendikamızın 27. Yılında Türkiye Geneli 433.787 Üyeye ulaşmasında Yozgat Şubemizin gösterdiği başarıdan dolayı Genel Başkanımız Ali Yalçın’ın vermiş olduğu plaketi Teşkilatım adına teslim aldım .Şahsım ve Teşkilatım adına Genel Başkanımıza ve Yönetimine teşekkür ederim” dedi.
Hak ve adalet, emek ve ekmek, özgür millet ve adil devlet için mücadele verdiklerini ifade eden Şerefli, Eğitim-Bir-Sen imzasıyla elde edilen hakların da tarihe gömülen yasakların da tarihin kaydı altında olduğunu ifade etti. Şerefli, “Eğitim sistemi ve felsefesi üzerindeki vesayet çemberinin parçalanmasının her evresinde fikrimiz, terimiz, gayretimiz var” ifadelerini kullandı. 9 Eylül 2019 Pazartesi
Paylaş :