Sağlık-Sen’den üyelerine indirimli özel okul imkanı

Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sendikal faaliyetlerin yanı sıra sosyal, kültürel hizmetlere de ağırlık verdiklerini söyledi.

Sağlık-Sen’den üyelerine  indirimli özel okul imkanı Sağlık-Sen Yozgat Şubesi, üyelerinin çocukları için Özel Solmaz Kreş ve Montessori Okulu ile eğitim anlaşması imzaladı.
Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sendikal faaliyetlerin yanı sıra sosyal, kültürel hizmetlere de ağırlık verdiklerini söyledi.
Erciyas, eğitim döneminin başlaması ile birlikte sendika üyelerinin indirim ve avantajlardan yararlanmaları amacıyla Özel Solmaz Kreş ve Montessori Okulu protokol imzaladıklarını aktardı. Erciyas, özellikle 0-6 yaştaki çocukların eğitimlerinin çok önemli olduğunu belirterek, “Sağlık-Sen olarak üyelerimize yepyeni imkanlar sunuyoruz. Bu bağlamda çocuklarımızın güzel ve özel bir eğitim alması bizim için son derece önemlidir. Protokolden dolayı Özel Solmaz Kreş ve Montessori Okulu yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi.
Özel Solmaz Kreş ve Montessori Okulu ile yapılan protokol ile Sağlık-Sen üyeleri 0-6 yaş grubu gündüz ve bakım hizmetinden yüzde 20 indirimden yararlanacak. 920 TL olan tam gün fiyatı sendika üyelerine 750 TL olarak uygulanacak. 750 TL olan yarım gün fiyatı sendika üyelerine 550 TL olarak uygulanacak. Anlaşma kapsamında sendika üyeleri kardeş indiriminden de yararlanacak. Anlaşmaya göre kayıt yaptıran üyeler söz konusu indirimden yararlanabilecek. 9 Eylül 2019 Pazartesi
Paylaş :