Sağlık-Sen’den ziyaret turu

Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas ve beraberindeki heyet, Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık-Sen’den ziyaret turu Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas ve yönetim kurulu üyeleri 6. Olağan Genel Kurulda genel başkan seçilen Semih Durmuş’ın yanı sıra Genel Başkan Vekili Durali Baki Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Faruk Doğan, Şemsettin Karadoğan, İdris Baykan, Yusuf Dural ve Abdülaziz Aslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sağlık-Sen Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Erciyas, Yozgat’taki üyelerin ve sağlık çalışanlarının beklentini ve taleplerini iletti. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Erciyas, göreve geldikleri günden itibaren yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Üye sayısını artırdıklarının altını çizen Erciyas, Yozgat’ta sağlık ve sosyal hizmet kolunda yetkili sendika olduklarını kaydetti.
Erciyas, "6. Olağan Genel Kurulumuzun ardından oluşan yeni genel merkez yönetimimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sağlık çalışanlarımızın beklentilerini, taleplerini ilettik. Hizmetlilere memur kadrosu verilmesi, döner sermaye sistemindeki sıkıntıları ve 3600 ek gösterge talebimizi gündeme getirdik" dedi.
Sağlık-Sen’in sağlık çalışanları için önemli bir kale olduğunu belirten Durmuş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yeni döneme ilişkin vizyonu hakkında konuştu. 27 Haziran 2019 Perşembe
Paylaş :