Bulut yeniden aday

Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası genel kurul toplantısı hafta sonu yapılacak.

Bulut yeniden aday Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ahmet Bulut, hafta sonu gerçekleştirilecek genel kurulda yeniden aday olduğunu söyledi.
GENEL KURUL HAFTA SONU
Yozgat SMMMO olağan genel kurul toplantısı Cumartesi ve Pazar günü yapılacak. 2016 yılından bu yana yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken ve odayı aktif hale getiren mevcut başkan Ahmet Bulut, yeniden aday olduğunu açıkladı.
Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 23. seçimli olağan genel kurul toplantısının 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 14:00 de, seçimlerin ise 16 Haziran 2019 pazar günü oda binasında yapılacağını dile getiren Bulut, oy verme işleminin 16 Haziran 2019 günü saat 09:00 başlayıp 17:00 sona ereceğini aktardı.
UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞTIK
Bulut, YSMMMO Olağan Genel Kurul Toplantısına tüm meslek mensuplarını kongreye davet etti. 3 yıllık görev süresi boyunca Yönetimde Eşitlik, Denetimde Şeffaflık ve Disiplinde Adalet’ ilkelerinden asla taviz vermediklerini belirten Bulut, il genelindeki tüm üyeleri kucakladıklarını ifade etti.
Bulut, “Görevimiz boyunca her üyemize eşit mesafede davranarak karşılaştığımız konu ve olayları kişiselleştirmeden objektif bir şekilde çözüme kavuşturduk. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak adına bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. 3 yıl boyunca tüm kurullarımız, komisyonlarımız ile tam bir uyum içinde çalıştık. Yönetim Kurulu olarak üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu ile odamızı ve meslektaşlarımızı hem ilimizde hem de ülke genelinde en üst düzeyde temsil etmenin huzuru içerisindeyiz” dedi.
BİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ
Yeni dönemde de üyelerin sorunlarına ve beklentilerine hızlı bir şekilde karşılık vereceklerine değinen Bulut, oluşturdukları birliktelik olgusunun pekiştireceklerini vurguladı.
Bulut, “ekip arkadaşlarımla beraber geçmiş dönemde olduğu gibi meslek mensupları arasında hiç bir ayrım yapmadan dürüstlük, açıklık ve saydamlık ilkelerinden taviz vermeden yerine getireceğimiz inancındayım. bütün meslektaşlarımızın sorunlarını, gelen talep ve beklentiler doğrultusunda çözüm üretmek için bütün gayretimizle çalışacağız. Hep beraber birlikte elele vererek, mesleğimizi hak ettiği yerlere taşımak, gelecek endişesi duymadan daha güzel daha aydınlık günlere birlikte kenetlenmiş olarak yürüyeceğiz. Daha iyi hizmet vermek amacı ile oda Yönetimine yeniden aday oldum. Biz bir muhasebe ailesiyiz bizler RAKİP DEĞİL MESLEKTAŞ, REKABET DEĞİL DAYANIŞMA içerisinde Birlik, Beraberlik ile gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize, mesleğimize ve meslek mensuplarımıza hayırlı olmasını dilerim. Biz birlikte güçlüyüz” ifadelerini kullandı. 3 Haziran 2019 Pazartesi
Paylaş :