Sağlık-Sen'den Gıda Yardımı

Sağlık-Sen Yozgat Şubesi, ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıttı.

Sağlık-Sen'den Gıda Yardımı Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sendika üyelerinin tespit edip bildirdiği ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunduklarını söyledi.
Sağlık-Sen Yozgat Şubesi, ihtiyaç sahiplerine gıda paketi dağıttı. Sendika üyelerden toplanan desteklerle hazırlanan gıda kolisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, bu yıl ilkini gerçekleştirdikleri yardımlara Ramazan ayının ilk günlerinde başladıklarını kaydetti. Erciyas, üyelerin tespit ettiği ihtiyaç sahipleri vatandaşlara ulaştıklarını belirterek, "Ramazan ayı tüm ayların en hayırlı olduğu bir aydır. Ramazan ayı denince akla kardeşlik, sevgi ve ihtiyaç sahiplerine yardım gelmektedir. Sağlık-Sen olarak ramazan ayında muhtaç aileleri tespit edip, ad soyad alarak adreslerini bularak ulaştık. Hazırlamış olduğumuz paketleri ailelerimize verdik. Şube olarak yaptığımız bu hayırlı organizasyonda emeği geçen başta yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, işyeri temsilcilerimize ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum" dedi. 30 Mayıs 2019 Perşembe
Paylaş :