Sorunları aktardı

Yozgat’ın sorunlarını vatandaşlar rahatlıkla dile getirebiliyor

Sorunları aktardı Her gittiği ortamda şahsi telefon numarasını paylaşmaktan çekinmeyen, vatandaşlarımızın fikirlerine saygı duyan, onların görüş ve önerilerini önemseyen Vali Kadir Çakır, Yozgat'ın sorunlarını dile getiren vatandaşları dinleyerek, gerekli yerlere talimat verip çözüm üretiyor.
Behiçler Camii İmam Hatibi Ülfet Binici, Yozgat ile alakalı görmüş olduğu eksiklikler ve sorunları Vali Kadir Çakır’ı ziyaret ederek dile getirdi.
Ülfet Binici’nin hassasiyetinden dolayı teşekkür eden ve tüm Yozgatlı hemşehrilerinden aynı davranışı beklediğini kaydeden Vali Çakır, “Bizler belki bazen ilimizdeki eksiklikleri ve sorunları göremiyor olabiliriz. Bu konuda devreye vatandaşlarımız girecek ve ilimizle alakalı görmüş oldukları sorunları bizlere iletecekler. Behiçler Camii İmam Hatibi Ülfet Binici Hocamız bizleri ziyaret ederek bir takım sıkıntılardan bahsetti. Bizlerde notlarımızı aldık ve bu sorunların, sıkıntıların ortadan kalkması için gerekli yerlere gerekli talimatlar vererek ortadan kaldırmaya çalışacağız. Benim tüm Yozgatlı hemşehrilerimden beklentim, ilimizle alakalı, kurumlarla alakalı, bizimle alakalı sorunları, sıkıntıları çekinmeden gelip bize anlatsınlar” dedi. 30 Mayıs 2019 Perşembe
Paylaş :