İngilizce eğitim materyalleri sergilendi

İngilizce eğitim materyalleri sergilendi Yozgat Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nda, İngilizce dersi öğretmenleri Şifanur Şeyma Yurtlu Koçak ile Meryem Akyol tarafından açılan “ İngilizce ders materyalleri” sergisi yoğun ilgi gördü.
Yozgat’ta ilk kez düzenlenen sergiye İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı ve ekibi tam kadro katılırken, Okul Müdürü Şeref Kayaalp, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu, okul müdürleri ile öğretmenler de iştirak etti. Öğrenci, velilerinin de katıldığı sergi Yozgat’ta bir ilk olması nedeniyle oldukça dikkat çekici ve yoğun katılıma sahne oldu.
Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 1. 2.nci ve 3 ncü sınıf öğrencileri, öğretmenleri Şifanur Şeyma Yurtlu Koçak ve Meryem Akyol’dan yıl boyunca aldıkları İngilizce eğitimlerini materyallerle sergiledi.
Okul Müdürü Şeref Kayaalp yaptığı konuşmada, bu etkinliği düzenleyen İngilizce öğretmenlerine ve öğrencilere emeklerinden dolayı teşekkür ederek “ Öğrencilerimiz, yıl içerisinde edindikleri İngilizce eğitimini, materyallerle sergileyerek hem motive oldular hem de farkındalık oluşturan bir etkinlik oldu” diye konuştu.
Okul içerisinde düzenlenen sergi, iki gün süreyle ziyaretçilere ve meraklılara açık tutulacak. 29 Nisan 2019 Pazartesi
Paylaş :