Memur-Sen’den destek

Memur-Sen’den destek Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Eğitim Bir-Sen ve Sağlık-Sen üyeleri, Yozgatspor’a moral ziyaretinde bulundu.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Dördüncü grubunda normal sezonu ilk sırada tamamlayarak, 3. Lige yükselme Play-Off turuna katılmaya hak kazanan Yozgatspor’a Memur-Sen’den hem destek hem moral ziyareti yapıldı.
Memur-sen’e bağlı olarak hizmet veren Eğitim Bir-Sen Başkanı Kenan Şerefli, yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Sen Şube Başkanı Atakan Erciyes ve yönetim kurulu üyeleri kırmızı siyahlı takımın Bozok Şehir Stadı’ndaki antremanını ziyaret etti. Kırmızı siyahlı oyunculara başarılar dileyen sendika temsilcileri, Teknik Direktör İbrahim Baş ile de bir süre sohbet etti.

bu sezon şampiyon olarak 3’üncü Lige çıkma play-off maçı oynamaya hak kazanan Yozgatsporlu teknik heyet ve oyunculara moral ziyaretinde bulundu.
Eğitim Bir-Sen Yozgat Şube Başkanı Kenan Şerefli, Gümüşhane Kelkit Hürriyetspor ile oynanacak karşılaşma öncesinde Yozgatspor’a moral ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Yozgat insanının çok uzun yıllardır bir üst lige çıkma beklentisi olduğunu belirten Şerefli, daha önce kendisinin de Yozgatspor’da görev yaptığını hatırlarak, “Bütün bir şehir arkanızda size yürekten güveniyor ve inanıyoruz. Lig boyunca çok üstün bir performans sergileyerek yüzümüzü güldürdünüz biz sizin bu görüntünüzü play-off maçında da sürdürerek Yozgatspor’u 3’üncü Lige taşıyacağınızdan eminiz” dedi.
Teknik Direktör İbrahim Baş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizden beklentilerin büyüklüğünü bilerek sezon boyunca mücadele ettik. Hedefimiz güzel biten sezonun sonunda başarılarımızı Üçüncü Lige çıkarak taçlandırmaktır. Bu Yozgat halkını ve sporseverleri olduğu kadar bizleri ve futbolcularımızı da ziyadesiyle mutlu edecektir. Çünkü verdiğiniz emeğin karşılığını almak kadar güzel bir şey olamaz” dedi. 29 Nisan 2019 Pazartesi
Paylaş :