Teşekkürler Yozgat

Hentbol Erkekler Ligi’nde iki yıl aradan sonda tekrar Süper Lige yükselen Yozgat Bozokspor haklı gurur ve sevinci yaşarken yönetimde sporseverlere ve vatandaşlara teşekkür mesajı yayınladı.

Teşekkürler Yozgat Hentbol Erkekler Birinci Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan ve Süper Lige yükselen Yozgat Bozokspor yönetimi, kendilerine zor ve uzun maratonda kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.
Hentbol Erkekler Ligi’nde iki yıl aradan sonda tekrar Süper Lige yükselen Yozgat Bozokspor haklı gurur ve sevinci yaşarken yönetimde sporseverlere ve vatandaşlara teşekkür mesajı yayınladı.
Yozgat’ta spor ve sporcuya sahip çıkmak, hentbolu eski günlerine taşımak adına gayret içerisinde olduklarına vurgu yapan Bozokspor yönetimi takım oyuncuları, taraftarlar, bürokrasi, siyasiler ve basın mensuplarına teşekkür etti.
Bozokspor yönetimince yayınlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:
“Teşekkürler Yozgat...Öncelikle bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan büyük Yozgat Bozokspor taraftarına, isminin başında Yozgat olunca hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan onurlu ve dik duruşlu tüm Yozgat sevdalılarına sonsuz teşekkürler. Bu büyük onuru bize yaşatan başta teknik ekibimiz Hüseyin hocamız ve Harun hocamıza.. Kaptan Burak’a, Emre’ye, Alihan’a Şenol’a, Kadir’e Taha’ya , Akın’a, Muharrem’e, Erkan’a, Memiş’e ve tabiki Dini dili ırkı başka olan ama bizim gibi konuşan bizim gibi Yozgat’a sevdalı olan Jovan’a, Dmytro’ya, bu şehrin pırıl pırıl çocukları Alperen’e, Nuri’ye Hasan’a Mithat’a kadar sonsuz teşekkürler. Bozokspor’un her ihtiyacı olduğunda yürekleri sadece Yozgat için çarpan takımını yalnız bırakmayan taraftar gruplarına sonsuz teşekkürler. Bizleri yalnız bırakmayan maddi manevi desteklerini esirgemeyen Yozgat sevdalısı Kazım Aral ve Celal Aral’a sonsuz teşekkürler.. Bu şehrin şampiyon takımının olmasında ve sahip çıkılmasında büyük farkındalık yaratan Türkiye’de hiç bir şekilde örneği olmayan bütün maçlarda fanatik bir taraftar grubu gibi seyirci ile bütünleşip şampiyon Bozokspor diye haykıran tüm basın mensuplarına ayrı ayrı teşekkürler. Bizlere bu gururu yaşattınız. İyi ki varsınız.. Seni seviyoruz Yozgat....! YOZGAT BOZOKSPOR YÖNETİMİ.” 10 Nisan 2019 Çarşamba
Paylaş :