Ortak paydamız Yozgat

Yozgat 22. Dönem İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen İskender Nazlı, yeni dönemde il genel meclisi üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi.

Ortak paydamız Yozgat Yozgat İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, Yozgat'ın sağlıklı biçimde gelişmesi, halkın yaşam kalitesini yükseltecek yatırımlara öncelik verilmesi, işsizlikle mücadeleye yönelik projelere destek verilmesi temel hedefi olacağını söyledi.
Yozgat 22. Dönem İl Genel Meclisi Başkanlığına seçilen İskender Nazlı, yeni dönemde il genel meclisi üyeleri ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını söyledi. Başkanlık seçiminde 38 üyeden 35’inin oyunu alan Nazlı yaptığı teşekkür konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Nazlı, konuşmasında şunları kaydetti:
“Meclis Başkanlığına seçilmem nedeni ile şahsıma gösterdiğiniz güvene teşekkür ediyorum. Başkanlık görevimi yürüttüğüm süre içerisinde Yozgat'ımızın sağlıklı biçimde gelişmesi, halkımızın yaşam kalitesini yükseltecek yatırımlara öncelik verilmesi, işsizlikle mücadeleye yönelik projelere destek verilmesi temel hedeflerimiz olacaktır. İnancım odur ki İl Genel Meclisimizin tüm üyeleri bu hedefleri paylaşmaktadır. Görevimi yerine getirirken makamın bana yüklediği tarafsızlık sorumluluğunun özeni içerisinde olacağımı, tarafsızlığımın limiti Türkiye Cumhuriyetinin bölünmez bütünlüğüne ve Çağdaş, Laik, Atatürkçü çizgisine kayıtsız şartsız sadakat göstermek ön koşuluna bağlı olacaktır. İl Genel Meclisi olarak yapmamız gereken, elimizde olan imkanları en iyi şekilde Yozgat Halkı'nın yararına kullanmak diye düşünüyorum. İl Genel Meclisinde bulunana parti temsilcilerinin de bu düşüncede olduklarına inanıyor, o nedenle tüm üyelerin uyumlu bir çalışma içerisinde görevlerini özenle yerine getireceklerini düşünüyorum. Aramızda bulunan önceki dönemde görev yapan arkadaşlarımız meclis çalışmalarında yol gösterici olacakları ve tecrübeleriyle meclise katkı yapacakları inancındayım. Hepinize yapacağımız önümüzdeki dönemdeki görevlerimizden dolayı şimdiden teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.” 10 Nisan 2019 Çarşamba
Paylaş :