Köse’ye aile desteği

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, mazbatasını aile ile birlikte aldı.

Köse’ye aile desteği 31 Mart mahalli idareler genel seçimlerinin ardından AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Celal Köse, mazbatasını kalabalık bir heyetle aldı.
Beraberinde eşi ve çocukları, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi üyeliğine seçilenler ve merkez ilçe, kadın kolları, gençlik kolları teşkilatları ve partililerle birlikte Adliye Sarayına gelen Başkan Köse, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Fatma Ak’tan aldıktan sonra çıkışta kendisini bekleyen kalabalık grupla hatıra fotoğrafı çekildi.
AİLE DESTEĞİ
Yozgat’ın 32’inci belediye başkanı olan Köse, mazbatasını aile ile birlikte aldı.
Seçim sürecinde eşi Nagihan Köse, çocukları Salih ve Sefa Köse’de yoğun çalışma gösterdi. Mazbata töreninde aile saadeti yansırken, Köse ailesinin mutluluğu da gözlenirken okundu. Seçimi kazanmanın coşkusunu yaşayan Köse ailesi, mazbata ile poz verdi.
SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, kendilerine verilen görevin sorumluluğunun bilincinde olduklarını söyledi. Yozgat’a hizmet noktasında milletimizle birlikte gayret göstereceğiz. Belediye kapımız her vatandaşımıza açık tutulacak” dedi.
Bundan sonra sorumluluklarının çok daha fazla olduğunu kaydeden Köse, Yozgat’ın kazandığı bir seçim sürecini geride bıraktıklarını ve önümüzdeki 5 yıl güzel işler yapacaklarını sözlerine ekledi. 4 Nisan 2019 Perşembe
Paylaş :