Güçlü hükümet güçlü belediye

AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, sosyal medya hesabından vatandaşlara teşekkür etti.

Güçlü hükümet güçlü belediye AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, 31 Mart yerel seçimlerde Ak kadrolara güvenoyunun verildiğini belirterek, Yozgat’a kazandırılan hizmetlerin devamı için gayret göstereceklerini söyledi.
AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, sosyal medya hesabından vatandaşlara teşekkür etti. Kılıç, millet iradesinin her şeyin üstünde olduğuna dikkat çekti.
Kılıç, mesajında şunları kaydetti:
“Kıymetli Hemşehrilerim; milletimizin iradesi her şeyin üstündedir diyerek, “Güçlü Hükümet Güçlü Belediye” sloganıyla “Gönül Belediyeciliğinin” Yozgat’ta devamı, daha güzel bir Yozgat için çıktığımız bu yolda Ak kadrolara göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Artık seçimleri geride bıraktık. Şimdi aziz milletimize hizmet etme zamanıdır. Tüm kırgınlıkları bir tarafa bırakıp Yozgat’ımızı 2023 hedeflerine taşımak için, hiçbir farklılık göz etmeden, Ak Partiye oy veren vermeyen tüm halkımızı samimiyetle kucaklayacağız. Yozgat’ımıza kazandırdığımız onca hizmetin devamı ve yenileri için hep birlikte gayret edeceğiz. Gün birlik olma günüdür. Bizimle yarışan diğer adaylara seçimlerde gösterdikleri demokratik duruştan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” 3 Nisan 2019 Çarşamba
Paylaş :