Yemenoğlu istifa etti

Yemenoğlu istifa etti Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Dördüncü Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Yozgatspor’da Mehmet Yemenoğlu yönetiminden istifa etti.
BAL Ligi’nde son üç haftaya girilirken, Yozgatspor yönetiminde beklenen ilk ayrılık gerçekleşti.
Yozgat’ın önemli inşaat firmalarından Yemenoğlu İnşaat Grubu’nun da sahipliğini yapan Mehmet Yemenoğlu sosyal medya hesabından istifasını duyurdu.

Yemenoğlu, açıklamasında şunları kaydetti:
“ Takımın verdiği maddi manevi destekle bugünlere gelmesinde çok önemli rol oynayan, deyim yerindeyse gecesini gündüzüne katan ve elde edilen başarıda aslan payına sahip olan isimlerin başında gelen Mehmet Yemenoğlu’nun böylesine bir karar alması camiada şok etkisine neden oldu. Ligde son üç haftaya girilirken ortaya çıkan tablodan rahatsız olan taraftarlar Yemenoğlu’nun takıma verdiği katkı için teşekkür ederken, ayrılmasına çok önemli bir sıkıntının neden olduğu görüşünde birleştiler.
Yemenoğlu Yapı Sahiplerinden Mehmet Yemenoğlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Sevgili Yozgatspolular sizler gibi bende yıllardır Yozgatspor’u sevenlerdenim. Yönetici ve taraflar olarak maddi manevi destek olmaya çalıştım.
2018-2019 sezonu başında büyük bir azimle , heyecanla kulübümüzde futbol şube sorumlusu olarak göreve başladım her şey çok güzel gidiyordu maalesef sezon başındaki azmim heyecanım kalmadı.
Çünkü kulübümde mutlu değilim bugüne kadar vermiş olduğum maddi manevi destekler Yozgatsporumuza helal hoş olsun.
Yozgatspordaki görevimden istifa ediyorum. Başka baharlarda görüşmek üzere sevgili Yozgatsporlular.”
Yemenoğlu, kırmızı siyahlı takımın poster çekimini de katılmayarak ayrılığın önünü açmıştı. 3 Nisan 2019 Çarşamba
Paylaş :