Devletin zirvesi bu maça odaklandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın takımı Güneysu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın takımı Bozokspor’a konuk olacak. Müsabakayı kazanan takım şampiyonluk turunu atacak.

Devletin zirvesi bu maça odaklandı Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde yarın oynanacak Yozgat Bozokspor-Güneysu Spor Kulübü müsabakası devletin zirvesini de ilgilendiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın takımı Güneysu, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’ın takımı Bozokspor’a konuk olacak. Müsabakayı kazanan takım şampiyonluk turunu atacak.
Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde şampiyon yarın oynanacak müsabakanın ardından belli olacak.Ligde lider konumunda bulunan temsilcimiz Yozgat Bozokspor, Rize Temsilcisi Güneysu Spor Kulübünü ağırlayacak. Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda yarın 13.00’de başlayacak müsabakayı Sivas bölgesinden Mahmut Boyraz ve Ebubekir Boyraz yönetecek. Sivas bölgesinden Turgut Demirkan’ın gözlemci olarak görev alacağı müsabaka Çay TV’den naklen yayınlanacak.
DEVLETİN ZİRVESİ BU MAÇA ODAKLANDI
Hentbol Birinci Ligi’nde yarın oynanacak Yozgat Bozokspor, Güneysu Spor Kulübü müsabakası devletin birinci ve ikinci adamını yakından ilgilendiriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takımı Güneysu Spor Kulübü, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın takımı konumundaki Yozgat Bozokspor’a konuk olacak. Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen müsabakada çıkacak sonuç şampiyonu da belirlemiş olacak. İki yıl aradan sonra tekrar Süper Lige çıkmayı başaran temsilcimiz Yozgat Bozokspor, kendi saha ve seyircisi önünde şampiyonluk turunu atmak istiyor.
MORALLER YÜKSEK
Yozgat Bozokspor’da sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor. Güneysu SK müsabakasına tam kadro çıkacak olan kırmızı siyahlı ekipte moraller oldukça yüksek. Kulüp Başkanı Cenker Doğan, hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, zorlu maçı kazanarak şampiyonluk turu atmak istediklerini ifade etti. Maçın kendileri açısından önem arz ettiğinin altını çizen Doğan, taraftarlarla birlikte şampiyonluk sevincini yaşayacaklarına inandığını aktardı.
Doğan ayrıca maçın öyküsünün devletin zirvesiyle alakalı olduğunu ve bunun da maça farklı bir önem getirdiğini sözlerine ekledi. 14 Mart 2019 Perşembe
Paylaş :