"YOZGATSPOR İYİ YÖNETİLİYOR VE YÖNETİLECEK"

"YOZGATSPOR İYİ YÖNETİLİYOR VE YÖNETİLECEK" Yozgatspor 1959 FK'nın yıllardır başarılı şekilde yönetildiğini belirten Kulüp Başkanı Dr. Kazım Arslan, kırmızı siyahlı ekibin önümüzdeki sezonlarda da başarılı bir şekilde yönetileceğinden tüm Yozgatlıların emin olması gerektiğini dile getirdi.
Yozgatspor için yapılan her iyi işi Yozgatspor'u ve seven kişi ve kurumlarla birlikte yaptıklarını söyleyen Arslan, bu sezon takımın 3. Lig'e çok yaklaştığını profesyonel ligde de takımı idare edecek bir yönetime sahip olduklarını söyledi.
Yıllardır Yozgatspor'un başarısı için gerek Yozgat Belediyesinin gerek siyasilerin gerekse Yozgatlı iş adamları ve Yozgat halkının elinden geldiğini yaptığını söyleyen Arslan, "Yozgatspor 1959 FK her zaman iyi idare edilmiştir. Bundan sonrada iyi yönetileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Biz mevcut yönetimimiz ile gönül verdiğimiz Yozgatspor'u profesyonel ligde de en iyi şekilde yönetiriz. Bu güne kadar Yozgatspor'un başarısı için birçok kanaldan yardım talebimiz oldu. Talep ettiğimiz yardımlarında birçoğu olumlu oldu. En son talep ettiğimiz yardımda Cumhurbaşkanı Yardımcımızın girişimleri ile Spor Toto tarafından kulübümüze geldi. 250 bin TL'lik destek bizim Spor Toto'dan aldığımız ilk destek değil, son destekte olmayacak. Sezon başında aynı kurumdan 500 Bin TL' destek almıştık şimdi ise bunun yarısı kadar bir mebla aldık. Yozgatspor'un geleceği için elini taşın altına koyan herkese bu güne kadar nasıl teşekkür ettiysek Cumhurbaşkanı Yardımcımıza da Yozgatspor Yönetimi ve Yozgatspor severler olarak teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı. 11 Mart 2019 Pazartesi
Paylaş :