İGM adaylarına tam destek

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları seçim gezileri kapsamında köy programlarına devam ediyor.

İGM adaylarına tam destek AK Parti Yozgat İl Genel Meclisi adayları seçim çalışmalarını bütün hızıyla sürdürüyor. Merkez ve köylere yönelik program hazırlayan meclis adayları hem vatandaşları dinliyor hem de AK Parti’nin sağladığı yatırım ve hizmetleri aktarıyor.
Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Adayları seçim gezileri kapsamında köy programlarına devam ediyor. Programa adaylar İskender Nazlı, Ekrem İlker, Şuayip Yılmaz, Mehmet Gönül ve Mehmet Zafer katılıyor. AK Partili adaylara halkın yoğun desteği dikkat çekiyor.
AK Parti İl Genel Meclisi birinci sıra adayı İskender Nazlı, kırsala yönelik yatırımların devam edeceğini söyledi. AK Parti iktidarı döneminde Yozgat’ta 12 katrilyon yapıldığını aktaran Nazlı, kırsal alanlara önemli hizmetler gerçekleştirildiğini vurguladı. Alt yapı, içme suyu, kanalizasyon ve sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Nazlı, “Kırsal alanlardaki sorunlar çözüme kavuşmuştur. Vatandaşlarımız gelen hizmetlerle birlikte farkla beklentilerini dile getirmeye başlamıştır. Köylerin temel altyapı ihtiyaçları tamamlanarak önemli mesafeler alınmıştır. Köylerimizin yol, su gibi temel ihtiyaçları karşılanmıştır. Bundan sonra da inşallah diğer alanlara yönelik olan hizmetler üzerinde ağırlıkla duracağız” dedi.
AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi adayı Nazlı, “AK Parti iktidarının köyleri ve beldelerimizi geliştirmek maksadıyla ortaya koyduğu Köydes Projesi sâyesinde gerek köylerimizin ve gerekse de beldelerimizin mevcut meselelerinin çözümü yolunda önemli mesafeler kat edilmiştir. Geçen dönemde başlatılan proje ve programların devamı için de yoğun çalışma içerisine olacağız” diye konuştu. 11 Mart 2019 Pazartesi
Paylaş :