Adaylar 19 Ocak’ta tanıtılacak

AK Parti’de heyecanlı bekleyiş sürerken, Yozgat ilçe belediye başkan adaylarının açıklanacağı tarih kesinlik kazandı.

Adaylar 19 Ocak’ta tanıtılacak AK Parti’de ilçe belediye başkan adayları belli oldu.
AK Parti’de heyecanlı bekleyiş sürerken, Yozgat ilçe belediye başkan adaylarının açıklanacağı tarih kesinlik kazandı.
31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimlerde AK Parti’nin Yozgat belediye başkan adayının açıklanmasının ardından ilçe belediye başkan adayları da büyük ölçüde belirlendiği bildirildi.
AK Parti İlçe Belediye Başkan adayları 19 Ocak tarihinde düzenlenecek tanıtım toplantısı ile kamuoyu ile paylaşılacak. AK Parti 13 ilçe belediye başkanı ve belde belediye başkan adayları için Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda tanıtım toplantısı yapılacak.
HENTBOL MAÇI NEDENİYLE ERTELENDİ
Hentbol Erkekler Birinci Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Yozgat Bozokspor’un ikinci yarının ilk hafta maçı nedeniyle AK Parti’nin aday tanıtım toplantısı bir hafta ertelendi.
İkinci yarıya lider giren kırmızı siyahlı temsilcimiz Cumartesi günü Rıza Kayaalp Spor Salonu’nda Tokat Gençlik Spor Kulübünü ağırlayacak. Kritik karşılaşmanın federasyon tarafından ertelenmesinin mümkün olmaması nedeniyle aday tanıtım toplantısının ileriki bir tarihe alınması kararlaştırıldı.
AK Parti genel merkezi ile yapılan görüşmelerin ardından tanıtım toplantısı 19 Ocak tarihinde yapılacak. 9 Ocak 2019 Çarşamba
Paylaş :