Kar, kış demeden çalışıyor

MHP Yozgat Belediye Başkanı adayı Mehmet Erdemir ve ekibi kar kış demeden çalışmalarına devam ediyor.

Kar, kış demeden çalışıyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir, Yozgat’ın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak projeler üzerinde durduklarını söyledi.
MHP Yozgat Belediye Başkanı adayı Mehmet Erdemir ve ekibi kar kış demeden çalışmalarına devam ediyor. Genç dinamik ve deneyimli bir kadroyla ziyaretlerini gerçekleştiren Erdemir halkın yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Sahaya hızlı bir giriş yapan Erdemir sabah ezanıyla güne başlıyor ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalışmalarını sürdürüyor. Esnaf ziyaretlerini arttıran Erdemir “Sıkmadık el kucaklamadık gönül bırakmayacağız” dedi.
Esnafların sorunlarını dinleyen Erdemir bu soğuk kış günlerinde, insanların dışarı çıkmakta zorlandığı, esnafın siftah yapmadan dükkan kapattığını gördüğünü ve bu konuda Yozgat Belediye başkanı olursa esnafın yaşadığı tüm mağduriyetleri elele vererek çözeceğiz.Esnaflarımızla sık sık biraraya gelecek onların tavsiye ve telkinlerini göz ardı etmeden gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Kendisininde yıllarca esnaflık yaptığını belirten Erdemir bu zor şartlarda Belediye olarak ne yapılması gerekiyorsa esnafla birlikte yapacaklarını, bu şehirde yaşayan esnafın öncelikleri olacağını, Yozgat tanıtım günlerinde, festivallerde, yöresel fuar etkinliklerinde, meydan yerinde ve satış alanlarında önceliğin şehrin esnafı olacağını belirtti.
Erdemir, şehrin esnafını kalkındırdıkları takdirde Yozgat’ın da kalkınacağını sözlerine ekledi. 9 Ocak 2019 Çarşamba
Paylaş :