‘Şehrin gelişiminde katkıları tartışılmaz’

AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında tüm gazetecilerin gününü kutladı.

‘Şehrin gelişiminde katkıları tartışılmaz’ AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarının başında gazetecilik mesleğinin geldiğini belirterek, gazetecilerin bulundukları şehirlerin gelişmesindeki rolünün tartışılmaz olduğunu söyledi.
AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yayınladığı mesajında tüm gazetecilerin gününü kutladı.
Gazetecilerin zor şartlarda özverili bir şekilde görev yaptığını anlatan Köse, “Gazetecilerimiz mesai saati gözetmeksizin zor ve meşakkatli bir görevi yerine getiriyor. Halkımızın ilimizde ve bölgemizde yaşanan olaylardan haberdar olmalarını sağlayarak toplumumuzun da bilgilendirilmesinde önemli bir görevi yerine getiriyor. Bu anlamda, gazetecilerimiz; doğru, tarafsız, objektif olarak, kişilerin hak ve hukukuna saygılı diğer değerleri içerisinde bulunduran önemli bir mesleği icra ederek, vatandaşlarımızın da vicdanının sesi olmaktadır. Demokrasimizin temel taşlarından olan basın yayın organlarımız, demokrasimizin güçlenmesinde en etkili araçtır. Gazetecilerimiz, yaptıkları haberlerle sadece kamuoyunun bilgilendirilmesinden ziyade şehrimizin de gelişmesi ve tanıtımına da önemli katkı sunmaktadır. Bu vesile ile gece gündüz demeden günün her saatinde fedakarca görevlerini yapmayan çalışan tüm basın yayın temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi. 9 Ocak 2019 Çarşamba
Paylaş :