Belediye 66 işyerini kiralayacak

Mülkiyeti Yozgat Belediyesi ait olan 66 adet gayrimenkul kiraya verilecek.

Belediye 66 işyerini kiralayacak Yozgat Belediyesi farklı yerlerde bulunan toplam 66 işyerini kiralayacak.
Mülkiyeti Yozgat Belediyesi ait olan 66 adet gayrimenkul kiraya verilecek. Kiralama ihalesi açık arttırma usulüyle ile yapılacak.
Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Mülkiyeti Belediyesine ait olan belediye terminalinde 2, Galericiler Sitesinde 4, Şehir Hastanesi karşısında 2, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde 5, Abide İşhanı’nda 5, Kültür sokakta 1, Tol Çarşı Beyaz Han’da 4, Sungurlu Caddesinde 1, Yozgat Parkta 8, Büyükcami karşısında 1, yeni hal binasında 33 olmak üzere 66 işyerinin kiralanacağını söyledi.
Akgün, iş yeri, ofis, otobüs yazıhanesi, oto galeri, pide fırını, lokanta, noter gibi niteliklere sahip toplam 66 adet gayrimenkulün kiraya verilmesi ihalesini 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi gereğince açık teklif arttırma usulüyle ile yapılacağını aktardı.
Akgün, ihalenin 16 Ocak tarihinde belediye meclis salonunda yapılacağını belirterek, “İhaleye katılmak isteyen gerçek veya tüzel kişilerin, istenilen belgeleri ihale saatlerinden bir saat önce alındı belgesi karşılığı Emlak ve İstimlâk Müdürlüğüne vermesi gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular da dikkate alınmayacaktır” dedi. 9 Ocak 2019 Çarşamba
Paylaş :