Konfederasyonun ilk başkanı Koç oldu

Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan genel Kurulu Ankara Mamak’ta bulunan Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde yapıldı.

Konfederasyonun ilk başkanı Koç oldu Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda konfederasyonun ilk başkanı Ahmet Koç oldu.
Dünya Yozgatlılar Konfederasyonu 1. Olağan genel Kurulu Ankara Mamak’ta bulunan Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde yapıldı.
Kongreye Yozgat Valisi Kadir Çakır, Belediye Başkanı Kazım Arslan, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Salih Karacabey, Milletvekilleri Yusuf Başer, Ali Keven, Ethem Sedef, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Maliye, Tarım ve Köyişleri eski :akanı Lütfullah Kayalar, Yozgat dışında yaşayan siyasi, bürokrat ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Yurtdışından ve Yurt içinden yoğun katılımın sağlandığı kurul divan ve yönetiminin kabul oylanmasının ardından protokol katılımcılarının selamlama ve tebrik konuşmalarıyla devam etti.
Konuşmaların ardından tek aday olarak seçime giren Ankara Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet Koç, başkan seçildi. Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği program toplu fotoğraf çekimi ve tebriklerle son buldu. 6 Ocak 2019 Pazar
Paylaş :