İlk toplantı gençlerle

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen toplantıda gençlerle buluştu.

İlk toplantı gençlerle AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, göreve atanmasının ardından ilk toplantıyı gençlerle yaptı.
AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun, İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen toplantıda gençlerle buluştu.
İl Başkanı Dursun, gençlerle sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi. Dursun, “AK Parti olarak gençlerimize büyük önem veriyoruz. Bu çerçevede geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile 18 yaşında seçme ve seçilme hakkına sahip oldu. Gençlerimizin de, ülkemizin geleceğinde söz sahibi olmaları, sorumluluk almaları açısından atılmış önemli bir adım olarak görüyoruz”dedi.
Dursun, bilinçli gençliğin yetişmesi ve gençlerin sosyal yaşamda daha etkin olmaları için çalışma içerisinde olduklarını aktardı. Dursun, “AK Parti olarak gençliğimizin sosyal yaşamda daha aktif ve söz sahibi olmaları için bütün alanlarda gençliğimizin yer alması ve faaliyetlerde bulunmasını istiyoruz. Eskiye oranla kıyaslama yaptığımızda günümüzde her alanda gençlerimizin yürüttükleri çalışmaları fazlaca görebiliriz. Bütün zamanlarını sosyal medya veya teknoloji ile geçirmelerinden ziyade, sporla, sanatla, ilimle ve bilimle uğraşmalarını istiyoruz. Gençlerimizin kendi işini kurmaları sosyal yaşamda başarılı olmaları için devletimiz kurslar düzenliyor ve geri ödemesiz hibe destekleri sunuyor. Bunlar AK Partinin gençliğimize verdiği önemin bir göstergesidir. Şehrimizin gelişmesi ve kalkınmasına inşallah hep birlikte yapacağımız çalışmalarla katkı sağlayacağız” dedi. 6 Ocak 2019 Pazar
Paylaş :