Kış tedbirleri masaya yatırıldı

Kış tedbirleri  masaya yatırıldı Yozgat Valisi Kadir Çakır başkanlığında vatandaşların kışı rahat ve sorunsuz bir şekilde geçirmeleri için bir toplantı yapıldı.
Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Vali Kadir Çakır’ın yanı sıra, vali yardımcıları, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanlığı, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Özel İdaresi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Karayolları Şefliği, Meteoroloji Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü yetkilileri katıldı.
Toplantıda, kışın il genelinde yaşanılabilecek kazaların veya meydana gelebilecek olumsuz olayların önüne geçilebilmesi için alınacak tedbirler görüşüldü.
Vatandaşların kışı rahat ve sorunsuz bir şekilde geçirmeleri için alınacak tedbirlerin görüşüldüğü toplantıda konuşan Vali Çakır, “Bütün kış şartlarını göz önünde bulundurarak vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması ile huzur ve güven içerisinde seyahat edebilmelerinin temel amacıyla alınması gereken konuları görüşüyoruz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın daha rahat, huzurlu ve sağlıklı bir kış mevsimi geçirmelerini arzuluyoruz. Valiliğimiz koordinesinde ilgili tüm kurum ve kuruluşlarımız üzerine düşün vazifeyi en iyi şekilde yerine getirecektir” dedi. 5 Aralık 2018 Çarşamba
Paylaş :