Sağlık-Sen’de yoğun tempo

Erciyas, Kasım ayı üye kayıtlarında Türkiye birincisi olduklarını aktardı.

Sağlık-Sen’de yoğun tempo Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sağlık çalışanlarına yönelik bire bir ziyaretler yaparak hem birliktelik olgusunu tesis ettiklerini hem de üye çalışmaları yaptıklarını söyledi. Erciyas, Kasım ayı üye kayıtlarında Türkiye birincisi olduklarını aktardı.
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte merkez ve ilçelerdeki sağlık kuruşlarını ziyaret çalışanlarla bir araya geliyor.
Bir yandan üye hedefine ulaşmak için yoğun çaba harcayan Sağlık-Sen Şube Başkanı Erciyas ve yönetim kurulu üyeleri, diğer taraftan ise sağlık çalışanlarının sorunlarını yerinde dinliyor.
Ziyaretlerde sağlık çalışanlarının sorun ve taleplerini dinleyen Erciyas, samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmelerde birlik ve beraberlik üzerinde duruyor.
Erciyas, seçimlerin üzerinden yaklaşık bir ay geçtiğine değinerek amaçlarının sağlık çalışanları arasındaki bağı güçlendirmek olduğunu ifade etti. Herkesi kucaklayan ve birlikte yöneten anlayışı benimsediklerini aktaran Erciyas, Sağlık-Sen’in belirlediği üye hedefi doğrultusunda çalışmalara devam ettiklerine dikkat çekti.
Kendilerinin büyük bir aile olduklarının altını çizen Erciyas, “Birlikten güç doğar. Bu yüzden birlikteliğimizi koruyarak, daha güçlü hale geleceğiz. Bu çerçevede başlatmış olduğumuz üye çalışmaları çerçevesinde iyi bir noktaya geldik. Üye çalışmalarımız bütün bir hızla devam edecek” dedi.
Merkez ve ilçelerdeki tüm sağlık kuruluşlarını ve sağlık çalışanlarını ziyaret edeceklerini belirten Erciyas, Sağlık-Sen teşkilatının elde edilen kazanımlarını sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarına anlatarak, kazanımlarına sahip çıktığını kaydetti. Kazanımlara sahip çıkmanın önemine dikkat çeken Erciyas, “Sağlık-Sen Genel Merkezimiz ve Sağlık-Sen teşkilatları sahada çalışıyoruz. Sağlık-Sen olarak, sağlık çalışanlarımızdan aldığımız güçle kazanımlara imza atıyoruz. Kazanım elde etmek kadar, sahip çıkmak ve üyelerimiz ile çalışan arkadaşlarımıza anlatmak da önemli. Emeğimize sahip çıkarak, mücadelemizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu. 5 Aralık 2018 Çarşamba
Paylaş :