Gençlerden güvenlik güçlerine destek

Gençlerden güvenlik güçlerine destek Sorgun Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü’nün organizasyonunda Sorgunlu gençler, ilçe emniyet müdürlüğü ve Jandarma karakol komutanlığı’nı ziyaret ederek, çiçek ve bayrak hediye etti.
Sorgun Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Levent Tunçer, 15 Temmuz’da yaşanan darbe kalkışmasında Türk polisi, askeri ve vatandaşlarının büyük bir kahramanlık örneği göstererek, darbeci vatan hainlerine göğüslerini siper ederek demokrasiye sahip çıktıklarını söyledi. Tunçer, bu bağlamda Sorgun Gençlik Hizmetleri çalışanları, sporcuları, gençlik merkezi personeli ve Sorgunlu gençlerden oluşan bir grupla İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Özdemir ile İlçe Jandarma ve Garnizon Komutanı Binbaşı Metin Gezer’i ziyaret ederek çiçek ve Türk Bayrağı hediye ettiklerini belirtti.
İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Özdemir, Sorgun gençliğinin bu ziyaretinin kendisini çok mutlu ettiğini, darbe kalkışmasının yaşandığı akşamda, kendilerine büyük destek verdiklerini ifade ederek kendilerine teşekkür etti. 20 Temmuz 2016 Çarşamba
Paylaş :